YOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH ON LINE

Kochani!
Wygląda na to, że przez jakiś czas będziemy mogli się spotykać jedynie on-line.
Jeśli zawsze chciałaś/eś dołączyć do zajęć jogowych ale ciężko było znaleźć czas, może teraz jest ten moment? ;)
KIEDY! PONIEDZIAŁEK I CZWARTEK, GODZ. 9:00-10:00,
można dołączyć w każdej chwili, również na pojedyńcze zajęcia.
Zachęcam do połączenia się ze mną za pomocą platformy ZOOM. Instrukcje znajdziecie w dalszej części opisu.
Zachęcam też do spróbowania innych zajęć on-line, wszystkie oznaczone jako RELAKS ON-LINE są przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Grafik na naszej stronie w zakładce GRAFIK. (www.yogaloft.pl)
Ściskam i życzę zdrowia!
Monika Balicka

JEŚLI MASZ WYKUPIONY KURS LUB INNY KARNET SZKOŁY YOGA LOFT, możesz wykorzystać wcześniej wykupione wejścia. Możesz też skorzystać z pakietów na zajęcia on-line, które mają korzystniejszą cenę a wcześniej wykupione zajęcia w ramach kursu wykorzystać, kiedy już będziemy mogli spotkać się w naszej szkole na Gajowej)

DLACZEGO ASHTANGA?
AHTANGA VINYASA YOGA jest dynamiczną praktyką yogi, kształtującą nie tylko elastyczność, ale także siłę i szybkość ciała. Jest podejściem do praktyki, w którym najważniejsze jest podążanie za oddechem, poprzez synchronizację każdego ruchu z wdechem lub wydechem. Ashtanga Yoga wymaga od ucznia samozaparcia i zaangażowania w praktykę.
Zajęcia ashtangi dają efekt sauny i masażu jednocześnie, oczyszczają i uzdrawiają ciało. Regularna praktyka zapewnia prawidłową postawę i ładną sylwetkę, poprawia kondycję i samopoczucie. Czyni ciało elastycznym i silnym, a także działa na poziomie mentalnym uspakajając umysł.

Prowadząca:
MONIKA BALICKA, właścicielka szkoły Yoga Loft.
Z zawodu ekonomistka, z zamiłowania nauczyciel jogi.
Pasjonatka stylu Ashtanga Vinyasa Yoga.
Ashtangi uczy według tradycyjnej metody (wg tradycji Pattabhi Joisa)
Jej nauczycielami są obecnie Beata Darowska oraz John Scott (jeden z pierwszych uczniów Pattabhiego Joisa), którzy przekazują ashtangę w tradycyjnej formie.
Posiada uprawnienia Ministerstwa Sportu do prowadzenia zajęć „Joga-ćwiczenia psychofizyczne” wydane przez Placówkę Szkolenia Efib oraz certyfikat ukończenia treningu dla nauczycieli prowadzonego przez Manju Pattabhiego Joisa: “The Primary Series” (1 seria ashtangi wg tradycji Sri K. Pattabhiego Joisa.)

JEŚLI SIĘ ZDECYDUJESZ

Możesz wybrać jeden z pakietów tygodniowych:
DROP IN-1 lekcja/tydz – 15 zł
BASIC-2 lekcje/tydz – 25 zł
Każdy z pakietów jest ważny przez tydzień (zawsze od poniedziałku do niedzieli)

– Wybrany pakiet można opłacić przelewem na konto Yoga Loft,
rach nr 07 1160 2202 0000 0004 5782 8553.
W tytule przelewu wpisz: imię i nazwisko, nazwę pakietu i datę obowiązywania (pakiety obowiązują zawsze od poniedziałku do niedzieli).
– Niewykorzystane wejścia nie przechodzą na kolejny tydzień!

W JAKI SPOSÓB BĘDZIEMY SIĘ ŁĄCZYĆ?
– Potrzebna będzie ściągnięta aplikacja Zoom, link do strony z instrukcjami
https://support.zoom.us/…/artic…/201362193-Joining-a-Meeting

ZAPISY NA ZAJĘCIA
– Na każde zajęcia (nawet jeśli masz wykupiony pakiet na kilka zajęć lub NO LIMITS) obowiązują zapisy drogą mailową (żadne inne nie będą przyjmowane), piszcie na: [email protected]
– Wpisz w temacie wiadomości: NAZWA ZAJĘĆ (jak w grafiku), DATA!, GODZINA, IMIĘ I NAZWISKO
– Zapisy na zajęcia ranne będą przyjmowane do godz. 22:00 dnia poprzedzającego dane zajęcia. Zapisy na zajęcia popołudniowe przyjmujemy najpóźniej 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.
– Możesz się zapisać od razu na kilka zajęć w danym tygodniu. (rezygnacja najpóźniej 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć, rezygnacja z zajęć rannych – do godz. 22:00 dnia poprzedzającego zajęcia).
Po wysłaniu przez nas linka z zaproszeniem nie ma możliwości rezygnacji, niewykorzystane zajęcia nie podlegają zwrotowi.

DOŁĄCZENIE DO ZAJĘĆ
– Po opłaceniu zajęć przelewem (potwierdzenie wyślij na [email protected]), zapisz się na zajęcia pisząc na [email protected]
– Przed każdymi zajęciami, na które się zapiszesz otrzymasz mailowo link z zaproszeniem. Jesli masz ściągniętą aplikację ZOOM, wystarczy kliknąć w przesłany przez nas link i połączyć się z jednym z naszych prowadzących
– zadbaj o dobre połączenie z internetem, zachęcamy by włączyć kamerę podczas zajęć, by osoba prowadząca mogła się z Tobą przywitać
– Zaproszenia będę wysyłane: dzień wcześniej (wieczorem) na zajęcia ranne LUB około godziny przed – na zajęcia popołudniowe.