BEZPIECZNY MOSTEK – WARSZTATY Z ALICJĄ ROZWADOWSKĄ

Szczegółowe informacje
Data: 17.10 - 17.10.2020 Czas trwania: 1 dzień Cena: od 90zł Ilość osób: 16 Zapisz się
Wpłata rezerwacyjna
Nazwa: YOGA LOFT Numer konta: 07 1160 2202 0000 0004 5782 8553 Tytułem: IMIĘ I NAZWISKO, NAZWA EVENTU
Program zajęć

Wśród poruszonych zagadnień znajdą się:
· Tyło- i przodopochylenie miednicy – pozycja miednicy i jej przełożenie na praktykę ashtangi
· Grupa mięśni biodrowo-lędźwiowych (iliopsoas) – gdzie się znajdują, jak je rozluźniać i dlaczego warto to robić
· Gorset mięśniowy – mięśnie głębokie tułowia, czyli podstawa w budowaniu mostków
· Otwieranie klatki piersiowej i obręczy barkowej, wykorzystamy specjalne koło do jogi , które pomoże dotrzeć do zablokowanych miejsc

Alicja Rozwadowska
“Z wykształcenia jestem waltornistką i muzykolożką. Ukończyłam kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Jogi RYS 200H TTC prowadzony przez Beatę Darowską i należę do Ashtanga Vinyasa Yoga Research Community Johna Scotta. Systematycznie praktykuję pod okiem Beaty Darowskiej, której również asystuję. Regularnie biorę udział w warsztatach i kursach (John Scott, Manju Jois, Stu Girling).
System samodzielnej pracy z ciałem, rozwijany na zajęciach mysore, sprzyja pogłębianiu świadomości i budowaniu uważności. Uczy, że każde ciało jest inne i wymaga odrębnego podejścia. Każdego dnia przekonuję się, że podstawą praktyki ashtangi jest systematyczność, cierpliwość i spokój, a jej dynamiczny charakter uziemia i uskrzydla jednocześnie.”

Uwaga! Zmiana terminu na 17.10. Zapraszamy na warsztaty z wygięć do tyłu, które poprowadzi dla Was nasza nauczycielka ashtangi Alicja Rozwadowska.
Termin: sobota 17.10.2020, godz. 11:00-13:30.
Temat: Warsztaty: mostki i wygięcia w praktyce ashtangi.

Koszt: 90zł przy rezerwacji miejsca do 30.09/110zł po 30.09.
UWAGA!!! Zniżka dla osób, które biorą również udział w warsztatach z bioder 18.10. Cena za obydwa warsztaty to 160zł (warunkiem jest wczesna rezerwacja miejsca potwierdzona wpłatą zadatku w wys. 60zł, do 30.09).
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wys. 40zł na konto Yoga Loft, rach nr: 07 1160 2202 0000 0004 5782 8553, wpisując w tytule “imię i nazwisko, warsztaty z wygięć z Alicją”.
Przed wpłatą zaliczki należy się zapisać wysyłając wiadomość na: [email protected]
Reszta kwoty płatna gotówką na miescu.
Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób zaawansowanych, pragnących pogłębić swoją praktykę, jak i rozpoczynających wchodzenie do mostków lub ich alternatywnych wersji.
Podczas warsztatów nauczysz się, jak świadomie przygotować ciało do wykonania pełnego mostka i w jaki sposób budować pewność w różnych wariantach wygięć do tyłu, w tym w pozycji psa z głową w górę. Przygotowana sekwencja wzmocni tułów, otworzy klatkę piersiową i obręcz barkową. Poznacie wygięcia od strony anatomicznej. Będziemy pracować z kołem do jogi, które znaleźć pracę, nie obciązającą dolnych pleców

Imie i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Dodatkowe informacje / pytania