Czary i czakry — budzenie czakr, warsztat wiosenny

Szczegółowe informacje
Data: 9.03 - 10.03.2024 Czas trwania: 2 dni Cena: 333zł Ilość osób: 12 Zapisz się
Wpłata rezerwacyjna
Nazwa: YOGA LOFT Numer konta: 07 1160 2202 0000 0004 5782 8553 Tytułem: IMIĘ I NAZWISKO, NAZWA EVENTU
Program zajęć
Sobota
Kiedy przyroda po zimie budzi się do życia, również nasza energia budzi nas. Dlatego to najlepszy moment, aby przywrócić do życia swoje centra energetyczne, swoje czakry. Niech się kręcą, niech energia w nich wibruje i nas przygotowuje do najbardziej intensywnego czasu w roku. Jeśli interesujesz się energią i chcesz się dowiedzieć więcej o życiu, bardzo gorąco Cię zapraszam na warsztat do świątyni – pachnącej kadzidłem i woskiem świec jogowej przestrzeni YogaLoft. Do przytulnego miejsca wypełnionego uzdrawiającymi kryształami i kojącymi dźwiękami mantr. W tym wysokofrekwencyjnym miejscu i momencie w roku, który pomoże Ci pobudzić Twoją energię, obudzimy Twoje czakry. Obejrzymy Twoje centra mocy, sprawdzimy ich siłę. Naenergetyzujesz się wysokimi wibracjami mantr, mis i minerałów. Przywiozę również czakrowe olejki. Będę miała ze sobą świece do energetyzowania czakr, a także własnej roboty mgiełkę do oczyszczania aury. Na początek mam dla Ciebie japońskie odkrycia dotyczące energii słów. Otrzymasz wiedzę o wysokich frekwencjach, o głównych czakrach Twojego ciała i aktywację Twoich czakr dłoni. Odbędziesz też mentalne podróże po swoim własnym systemie energetycznym.
Razem, w kręgu, popracujemy nad wewnętrznymi dialogami. Doświadczysz, jakimi słowami mówić do siebie i jak komunikować się ze światem poprzez serce, jak przygotować się na życie na naszej planecie tak silnie podnoszącej teraz wibracje. Na koniec ofiaruję Ci kąpiel w dźwiękach głęboko brzmiących mis tybetańskich i uzdrawiających mantr.
Niedziela
Drugiego dnia odbywać się będą konsultacje, czyli sesje czytania i czyszczenia czakr. Jeśli interesuje Cię pozbycie się blokad w ciele i zasilenie się nową energią do działania, oferuję Ci coś specjalnego.
Wykonam Twój portret energetyczny, na którym ujrzysz, ile energii przez Ciebie przepływa i czym się faktycznie odżywia Twoje ciało. Za pomocą energii wysokich wibracji oczyszczę i rozwibruję Twoje czakry. Wspólnie opracujemy plan działania, jeśli okaże się, że gdzieś jest jakaś głębsza blokada. Pokażę Ci, jak sobie radzić z energetycznymi blokadami, m.in. jak wykonywać masaż kryształami i olejkami tych Twoich czakr, które tego najbardziej potrzebują. Warsztat dedykuję osobom poszukującym odpowiedzi na takie pytania, jak: dlaczego nie czuję bezpieczeństwa, dlaczego brakuje mi wewnętrznej siły do zaprowadzenia zmian w życiu, dlaczego tak trudno powiedzieć najbliższej osobie to, co naprawdę czuję i myślę.
Odpowiedzi są ukryte w naszych systemach energetycznych, w krążącej w nas i wokół nas energii, a przede wszystkim w jej blokadach. Czytając czakry mamy możliwość zajrzenia w głąb siebie z zupełnie nowego poziomu i zapoczątkowanie gruntownych zmian.
termin: 09-10.03.2024
sobota 9.03, godz. 15-19
niedziela 10.03, sesje indywidualne o umówionej godzinie

Zapraszmy na dwudniowy Warsztat Wiosenny: “Czary i Czakry-Budzenie Czakr”
Data: 09-10.03.2024
Sobota 9.03, godz. 15-19
Niedziela 10.03, sesje indywidualne o umówionej godzinie
Miejsce: Yoga Loft Poznań, Gajowa 8/1
Nazywam się Karolina Zuzanna Wójcik. Wiele lat temu, po niezwykłym spotkaniu z tybetańskim mnichem, wyruszyłam w swoją drogę w doświadczaniu uzdrawiania energią. Przez 17 lat żyłam, studiowałam i pracowałam w Niemczech. To tam uczyłam się pracy z energiami, ale też zdobywałam wiedzę podpartą kursami z anatomii. To tam znalazłam mistrzów, którzy wtajemniczyli mnie w arkana operowania energiami. Wychodząc od systemu Reiki wg mistrza Usui aktualnie używam energii wysokich wibracji bezwarunkowej miłości, Karuna Ki, w których mam stopień mistrzowski. Podczas sesji uzdrawiania czakr energię kosmiczną łączę z uziemiającą energią naszej cudownej planety. Obie te frekwencje są absolutnie kluczowe w naszym tańcu zwanym życiem.
Cena:
sobota: 333 złotych monet
niedziela: 222 złotych monet
Przy zapisie na warsztaty sobotnie wymagana jest zaliczka płatna przelewem w wys. 133zł (reszta kwoty płatna gotówką na miejscu)
Za niedzielne konsultacje płatność gotówką na miejscu.
Może to być to wspaniały prezent dla ukochanej Kobiety. Przyjdźcie razem. Pary otrzymają pełen miłości rabat.
Szczególnie gorąco zapraszam w tych dniach Mamy z Córkami. I najlepsze Przyjaciółki. Zróbcie to razem, a wzmocnicie Waszą relację.
Serdecznie Cię zapraszam.
Jeśli Twoja uwaga dotarła aż tutaj, oznacza to, że już jedną nogą jesteś w magicznej przestrzeni kręgu. Zapraszam więc i Twoją drugą stopę. I Twoje serce.
Zajmij należne Ci miejsce. Zmieścimy 12 osób, nie namyślaj się więc zbyt długo.
Do zobaczenia 9 i 10. marca. 💞
Karolina Zuzanna Wójcik
Czary i Czakry
Tel. 728 321 507
Leszczynowy Zaułek 39
05-500 Julianów 

Imie i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Dodatkowe informacje / pytania