KURS ASHTANGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH – wznowienie zajęć

Szczegółowe informacje
Data: 17.06 - 22.07.2020 Czas trwania: 6 tyg Cena: 200zł Ilość osób: 12 Zapisz się
Wpłata rezerwacyjna
Nazwa: YOGA LOFT Numer konta: 07 1160 2202 0000 0004 5782 8553 Tytułem: IMIĘ I NAZWISKO, NAZWA EVENTU
Program zajęć

PLAN ZAJĘĆ

Spotkania do wyboru:
w każdą środę lub poniedziałek

GRUPA I (od 2.03.2020)
poniedziałek, godz.10:45-11:50

GRUPA II (od 4.03.2020)
środa, godz. 18:45 – 19:50

W ramach kursu odbędzie się 6 zajęć w środę lub w poniedziałek, w zależności od wybranej grupy oraz 2 dodatkowe wejścia na dowolne zajęcia dostępne w naszym grafiku (w trakcie trwania kursu lub przez 2 tygodnie po jego zakończeniu)
Nieobecności można odrobić w trakcie 2 miesięcznego trwania kursu na innych zajęciach.

PROWADZĄCA
MONIKA BALICKA
założycielka poznańskiej szkoły Yoga Loft.
Monika naucza zgodnie z nurtem ashtanga vinyasa yoga – jest to dynamiczny styl jogi rozwijający siłę i elastyczność zarazem, polegający na synchronizacji ruchu z oddechem.
Po kursie będziecie mogli dołączyć do regularnych zajęć, zdobędziecie solidne podstawy, dzięki czemu poczujecie się bezpieczniej dołączając do już praktykujących grup.

 

 

KURS ASHTANGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Z radością ogłaszamy, że  z dniem 17 czerwca wznawiamy nasz kurs ashtangi dla początkujących. Będziemy się spotykać w środę o godz. 18:45. (przez 6 kolejnych tygodni, od 17.06 do  22.07) . Do zobaczenia :)

Pierwsze zajęcia po przerwie odbędą się w środę 17.06, ostatnie spotkanie w środę 22.07.  Niestety nie będzie można korzystać z naszych mat. Ew. dopuszczamy wypożyczenie maty na czas trwania kursu po wpłacie kaucji, którą zwrócimy po oddaniu wyczyszczonej maty.
Deklaracja uczestnictwa w kursie – mailowo pisząc na [email protected]

NOWA GRUPA RUSZY 29 LIPCA! Zbieramy już zapisy.
Do zobaczenia 
Monika Balicka

 

Miejsce: Yoga Loft Poznań
ul. Gajowa 8/1

CENA:
200zł (razem 8 zajęć)
Wpłata rezerwacyjna: 50zł

DLA KOGO?
Zapraszamy wszystkie osoby początkujące oraz wszystkie osoby już praktykujące, które chcą się podszkolić z techniki wykonywania pozycji.

AHTANGA VINYASA YOGA jest dynamiczną praktyką yogi, kształtującą nie tylko elastyczność, ale także siłę i szybkość ciała. Jest podejściem do praktyki, w którym najważniejsze jest podążanie za oddechem, poprzez synchronizację każdego ruchu z wdechem lub wydechem. Ashtanga Yoga wymaga od ucznia samozaparcia i zaangażowania w praktykę.
Zajęcia ashtangi dają efekt sauny i masażu jednocześnie, oczyszczają i uzdrawiają ciało. Regularna praktyka zapewnia prawidłową postawę i ładną sylwetkę, poprawia kondycję i samopoczucie. Czyni ciało elastycznym i silnym, a także działa na poziomie mentalnym uspakajając umysł.

Imie i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Dodatkowe informacje / pytania