MAMA&BABY YOGA, ZAWIESZONE

Szczegółowe informacje
Data: 15-09-2020 Czas trwania: 6 tyg Cena: 210zł Ilość osób: 10 Zapisz się
Program zajęć

Grafik spotkań:
środa ,19.02, godz. 15:30-16:30
środa, 26.02, godz. 15:30-16:30
środa, 04.03, godz. 15:30-16:30
wtorek, 10.03, godz. 15:30-16:30
środa, 18.03 godz. 15:30-16:30
wtorek, 24.03, godz. 15:30-16:30

Podczas zajęć: Mama & Baby Yoga:
– Budujemy przyjazną atmosferę dla Ciebie i maleństwa, wspierającą praktykę jogi.
– Wzmacniamy cierpliwość, system nerwowy i wewnętrzny balans.
– Regenerujemy umysł i podnosimy energię w organizmie.
– Redukujemy stres i relaksujemy ciało.
– Stabilizujemy i wzmacniamy kręgosłup, plecy, ramiona, nogi i pośladki.
– Wzmacniamy mięśnie dna miednicy.
– Uwalniamy napięcie mięśni ramion i szyi.
– Dowiesz się, jak dać dziecku wspaniały i zdrowy masaż

PROWADZĄCA
BEATA NOWAKOWSKA:
Jestem certyfikowaną nauczycielką „Joga w ciąży i mama baby joga”. Z zawodu jestem również pielęgniarką, specjalizuję się w asystowaniu do zabiegów operacyjnych. Cały czas pracuję aktywnie w zawodzie.

Posiadam również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej. Biorę udział wielu rożnych warsztatach aby pogłębiać swoją wiedzę.
Joga w moim życiu pojawiła się wiele lat temu dzięki mojej koleżance, nauczycielce jogi, która zaraziła mnie swoją pasją i stylem życia. Joga pojawiała się i znikała, jak to w życiu
bywa, do czasu kiedy w 2014 roku pojawiłam się w szkole Yoga Loft u Moniki Balickiej i zostałam do dzisiaj, za co bardzo dziękuje Monice, szczególnie za jej serce i atmosferę jaką tworzy.
W moim życiu od zawsze był sport i praca z ciałem ale odkąd ćwiczę jogę wszystko zaczęło się układać w całość. Dołączyła praca z oddechem i z umysłem co spowodowało, że zaczęłam się wyciszać i pracować nad sobą a jednocześnie poznawać własne ciało.
Joga to ciągła praca, która mobilizuje mnie do działań i rozwoju, bez czego nie potrafię już żyć. Moje podejście do życia jest bardzo naturalne i holistyczne , fascynuje mnie wszystko co proste i naturalne. Uwielbiam zdrowy styl życia i staram się zarażać tym innych.

MAMA&BABY YOGA

ZAJĘCIA ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA! Kochane mamy z dziećmi. Ze względu na przedłużającą się kwarantannę zachęcamy, by wykorzystać wykupione zajęcia na spotkania on-line na platformie ZOOM.

Kochane młode mamy!!! Zapraszamy na zajęcia z najmłodszymi pociechami (do 10 miesiąca życia), od 19.02 (środa) w Yoga Loft Poznań. Do grupy można dołączyć od razu po połogu (po 6 tygodniach od porodu).

Zaopiekuje się Wami Beata Nowakowska, aktywna zawodowo pielęgniarka, nauczycielka jogi dla kobiet w ciąży oraz jogi dla mam z dziećmi.
Beata prowadzi w szkole Yoga Loft regularne zajęcia dla przyszłych mam. Jest niezwykle ciepłą, kochającą dzieci i pozytywną osobą.

MIEJSCE: Yoga Loft Poznań
ul. Gajowa 8/1
CENA: 210 zł za 6 zajęć

Joga po porodzie
Po 9 miesiącach ciąży nadchodzi ten upragniony dzień, dzień w którym po raz pierwszy spotykamy nasze ukochane dziecko, prześliczne maleństwo. Wszystkie troski i obawy znikają, czujemy szczęście i niebywałą radość.
Okres połogu ma decydujące znaczenie dla zdrowia matki i jej noworodka. Jest to czas, w którym ciało matki, w tym poziom jej hormonów i rozmiar macicy, powraca do stanu z przed ciąży. Kobieta powinna dać sobie czas na regenerację i odpoczynek.
Szybko odczujemy, że joga ułatwi nam powrót do kondycji fizycznej i psychicznej. Zmniejszy napięcie mięśni i dyskomfort, który odczuwamy po ciąży, jak ból ramion, szyi, pleców ,wzmocni i ustabilizuje mięśnie również mięśnie dna miednicy, które są niezwykle ważne po ciąży. Spokojne chwile relaksu złagodzą zmęczenie, stres i wyciszenie umysłu poprzez odpowiednie techniki oddechowe, co najważniejsze pozwoli pogłębić więź z nowo narodzonym dzieckiem.
Polecam dołączenie do zajęć po 6 tygodniach od narodzin dziecka lub na dołączenie do zajęć wcześniej, ze szczególną uwagą na zrelaksowanie i odprężenie się. Podczas praktyki Twoje maleństwo jest obok Ciebie, czując Twój spokój i równowagę.
Udział w zajęciach jogi poporodowej, to czas gdzie spotykają się mamy i ich dzieci, które przechodzą przez podobne doświadczenia. Ich wsparcie i wzajemna wymiana przemyśleń może okazać się bardzo cenna w tym okresie wielkich zmian.

Imie i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Dodatkowe informacje / pytania