MEDYTACJA W RUCHU – WARSZTATY ASHTANGI

Szczegółowe informacje
Data: 10.12 - 10.12.2022 Czas trwania: 1 dzień Cena: od 120zł Ilość osób: 12 Zapisz się
Wpłata rezerwacyjna
Nazwa: YOGA LOFT Numer konta: 07 1160 2202 0000 0004 5782 8553 Tytułem: IMIĘ I NAZWISKO, NAZWA EVENTU
Program zajęć

Podczas sobotnich zajęć zajmiemy się teorią i podstawami — celem, sposobem i logiką rozliczania. Wdrożymy je w praktykę, poznając wcześniej sanskryckie liczebniki. Wspólnie przeliczymy kluczowe pozycje, przy okazji utrwalając ich nazwy. Podejmiemy również zagadnienie, które często Was nurtuje: w jaki sposób łączyć serie ze sobą, jak wprowadzać do swojej praktyki drugą serię, innymi słowy: w jaki sposób można praktykę porządkować.

Warsztaty poprowadzi Alicja Rozwadowska.

10 grudnia zapraszamy Was na warsztaty z Alicją, podczas których zgłębimy temat rozliczania ruchów w systemie ashtanga vinyasa jogi.

Medytacyjny wymiar w praktyce jogi opiera się na tristanie, synergii trzech składowych elementów: kontroli ciała, oddechu i umysłu. Rozliczanie vinyas to narzędzie, które umożliwia wycofanie zmysłów i autentyczną koncentrację do wewnętrz. Jest ono kotwicą, dzięki której zaczynamy kontrolować nie tylko ciało i oddech, ale także umysł — mentalną sferę swojej praktyki. To przepiękny i prosty sposób na bycie ze sobą tu i teraz: liczenie pozwala swobodnie płynąć przez vinyasy, ściągając odium z niekomfortowych pozycji i lecząc nas z przywiązania do asan. Każdy rozliczony ruch zsynchronizowany z oddechem staje się równie ważny i bardziej świadomy. To sposób który sprawia, że praktyka staje się lekka.
Zapraszamy praktykujących ashtangę: osoby nieliczące i tych z Was, którzy zgłębiają już temat liczenia, a chcieliby ugruntować swoją wiedzę i rozwiać wątpliwości.
W niedzielę o godzinie 9:00 zapraszamy na podsumowującą warsztaty pierwszą serię prowadzoną, rozliczoną w full vinyasie. Uczestnicy sobotnich warsztatów będą mieli pierwszeństwo w rezerwacji miejsc na niedzielę.
Na zajęcia niedzielne można wejść w ramach karnetu lub wykupić jednorazowe wejście w cenie 40zł.
Miejsce: Yoga Loft Poznań, ul. Gajowa 8/1
Data: sobota 10.12.2022, godz. 10:30-13:45
Cena regularna: 140zł
Cena przy wczesnej rezerwacji miejsca, do 18.11: 120zł
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata rezerwacyjna w wysokości 70zł, płatna na konto: Yoga Loft
Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu.
Zapisy: [email protected]

Imie i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Dodatkowe informacje / pytania