PODRÓŻ Z JOGĄ NA WYSPĘ BALI, 2023

Szczegółowe informacje
Data: 29.04 - 6.05.2023 Czas trwania: 8dni (sob-sob) Cena: od 1090 USD Ilość osób: 20 Zapisz się
Program zajęć

W programie zajęć jogowych
– codziennie poranna praktyka ahtangi w stylu mysore/seria prowadzona – w zależności od dnia i od grupy zaawansowania (w razie potrzeby podział na grupy w zależności od poziomu zaawansowania)
-3 razy (w dni bez wycieczek, bliżej terminu podamy dokładny plan) popołudniowe warszaty tematyczne z techniki  asan
-2 razy medytacja wieczorna (dni wycieczkowe)

WARSZTATY ODPOWIEDNIE RÓWNIEŻ DLA OSÓB POCZĄTKUJCYCH!

SZCZEGÓŁOWY PLAN otrzymasz po zapisaniu się drogą mailową

PROWADZĄCA – MONIKA BALICKA
Właścicielka szkoły Yoga Loft. Z zawodu ekonomistka, z zamiłowania nauczyciel jogi.
Nauczyciel jogi w nurcie Vinyasa, prowadzi zajęcia inspirowane stylem Vinyasa Krama Yoga i Ashtanga Vinyasa Yoga, które łączy koncentracja na oddechu.
Posiada certyfikat ukończenia treningu dla nauczycieli prowadzonego przez Manju Pattabhiego Joisa: “The Primary Series” (1 seria ashtangi wg tradycji Sri K. Pattabhiego Jois’a).
Ukończyła również kurs nauczycielski z metody ashtangi u Beaty Darowskiej (kurs certyfikowany przez Johna Scotta).
Nieustannie dokształca się na warsztatach w stylu ashtanga (John Scott, Manju Jois, Basia Lipska, Mark Roberds, David Keil, Dany Sa, Laruga Glaser). Vinyasa Krama Yogi oraz medytacji uczyła się u Macieja Wieloboba, specjalisty terapii jogą, medytacji i psychologii jogi.

Kochani!!! Od dawna moim marzeniem było zorganizowanie warsztatów jogowych na wyspie Bali. Wprowadzam projekt w życie! Z ogromną radością zapraszam na wyjazd z dynamiczną ashtangą na rajską wyspę, zarówno osoby zaawansowane jak i zupełnie początkujące, zajęcia będą prowadzone w grupach w zależności od poziomu zaawansowania
Monika Balicka

Miejsce: BALI Ubud, VILLA GAIA
Warsztaty trwają 8 dni (7 noclegów) ale zachęcam by przedłużyć sobie wyjazd o tydzień i zwiedzić największe atrakcje wyspy, lub popłynąć na urokliwą wyspę Gili, położoną blisko Bali.

Lokalizacja: blisko atrakcji, które oferuje miasto Ubud (które jest również najlepszą bazą wyjazdową do wycieczek po całej wyspie)


CENA

1090 USD (dolar amerykański) – przy rezerwacji miejsca do 31.10.2022

1180 USD – przy rezerwacji miejsca po 31.10.2022 (do 15.12.2022)

1250 USD – przy rezerwacji miejsca po 15.12.2022


Wymagana  jest wpłata rezerwacyjna w wys. 400USD, dane do przelewu otrzymasz po złożeniu zapisu (wpłata jest zwrotna przy rezygnacji do 30.12.2022, przy rezygnacji po tym terminie ponosisz koszty rezygnacji w wys. 100% wpłaconej kwoty – nie dotyczy to sytuacji, w której nie będzie można podróżować ze względu na wstrzymane loty z powodów epidemiologicznych – jeśli zaistnieje taka sytuacja, zaproponujemy nowy termin warsztatów, a zaliczka w pełnej kwocie zostanie przeniesiona na nowy termin. W razie rezygnacji możesz oczywiście odstąpić/odsprzedać miejsce innej osobie)

Plan kolejnych wpłat otrzymasz po zapisaniu się. Pełną kwotę należy wpłacić  do 30.12.2022

W cenie:
– 7 noclegów (sobota-sobota, zakwaterowanie od godz. 14:00, wykwaterowanie do godz. 12:00) w przepięknie położonej villi w stylu balijskim, w pokojach 2 i 4- osobowych, w łazienkach zapewnione podstawowe kosmetyki: szampon, naturalne mydło.
– transport z lotniska do Ubud i z Ubud na lotnisko (mamy zapewnione w cenie 4 transporty, dla 4 osób każdy. Transport jest zapewniony w dniu rozpoczęcia i zakończenia warsztatów (przyjazd 29.04, wyjazd 6.05). Za każdy dodatkowy samochód opłata wynosi 30usd (ew. dodatkową opłatę rozłożymy równo na wszystkie osoby)
– 2 wegetariańskie posiłki (śniadanie i kolacja), przygotowane z produktów pochodzących z lokalnych organicznych upraw
– przez cały dzień dostęp do filtrowanej wody pitnej, herbaty i balijskiej kawy
– codziennie rano (przed śniadaniem) zajęcia ashtanga jogi (w razie potrzeby z podziałem na grupy zaawansowania), 3 razy zajęcia popołudniowe z techniki asan  (w dni bez wycieczek), 2 razy wieczorna medytacja (w dni wycieczkowe)
-mamy do dyspozycji przestronny taras z przepięknym widokiem na ogród, wyposażony w maty do jogi, i wszelkie inne pomoce (klocki, wałki, paski, poduszki do medytacji), polecamy jednak zawsze by wziąć własną matę do jogi (antypoślizgową, stworzoną z myślą o praktyce dynamicznej jogi, podczas której jest wzmożona potliwość)
– dostęp do basenu
– wspólne wycieczki:

  1. Świątynia Tirta Empul. Nazwa tej świątyni w tutejszym języku oznacza „święte źródło”. Nazwa ta nie jest przypadkowa ponieważ sama świątynia składa się z kompleksu źródełek, z których wypływa święta woda.
    Każde ze źródeł ma swoją funkcję. Mają służyć człowiekowi w dostatnim i szczęśliwym życiu

      2. Świątynia Gunung Kawi lub Wodospady Tegenungen (zdecyduję bliżej terminu)

Cena nie obejmuje:
– podróży (bilet lotniczy)
– ubezpieczenia
– ew. kosztów dodatkowych wycieczek (warto zobaczyć miejsca w pobliżu, czyli wodospad Tegenungan, tarasy ryżowe Tegalalang, Monkey Forest – wszystkie te miejsca to niezapomniane, wyjątkowe przeżycia, koszt wstępu jest niewielki – do Monkey Forest około 6 USD od osoby, i jest oddalony kilka km od naszego zakwaterowania

-masaży, dostępnych na miejscu (płatność gotówką w walucie lokalnej)

UBEZPIECZENIE

Jeśli obawiasz się, że nieprzewidziana sytuacja osobista uniemożliwi Tobie wzięcie udziału w opłaconym wpłatą rezerwacyjną warsztacie, rozważ odpowiednią opcję  ubezpieczenia podróżnego. Jest to niewielki koszt w porównaniu do spokoju ducha, który zyskasz. Ubezpieczenie może dotyczyć zarówno wpłaty rezerwacyjnej, jak i kosztu biletu lotniczego.
Możemy zaproponować zaprzyjaźnioną agencję ubezpieczeniową.
Pamiętaj, że w przypadku niektórych firm ubezpieczeniowych wykupienie polisy musi mieć miejsce w ciągu kilku dni od kupienia biletu lotniczego lub zapłaty za podróż, lub uiszczenia opłaty rezerwacyjnej.

UWAGA!!! Jeśli ze względów epidemiologicznych, nie będzie możliwości podróżowania, przeniesiemy termin warsztatów, wpłaty zostaną przeniesione na poczet nowego terminu, który będzie możliwy do zrealizowania! (Ubezpieczenie zazwyczaj nie obejmuje tego typu sytuacji ale sprawdź różne opcje u ubezpieczyciela). Jeśli będzie możliwość podróżowania, a z jakichkolwiek innych względów zrezygnujesz, ponosisz koszty w wys. 100% wpłaconej kwoty.

ODWOŁANIE WARSZTATÓW PRZEZ ORGANIZATORÓW

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku nieprzewidzianej choroby prowadzących
W takiej sytuacji, jeśli będzie to możliwe, zaproponujemy przełożenie warsztatu na nowy termin. Jeśli nie będziesz mógł lub mogła wziąć udziału w warsztacie w nowym terminie, otrzymasz zwrot wszystkich wpłaconych pieniędzy. W żadnym z obu przypadków nie będziemy w stanie zwrócić Ci kosztów biletów lotniczych i innych kosztów podróży, które nie są wliczane w cenę warsztatu
Nie możemy też zagwarantować zwrotu kwoty wpłaconej za warsztat w mało prawdopodobnych przypadkach katastrofy naturalnej, wojny czy innych sytuacji będących poza naszą kontrolą. Aby uniknąć ryzyka utraty pieniędzy, sugerujemy wykupienie ubezpieczenia

WIZA/PASZPORT

Uwaga! Wymagany jest paszport, ważny co najmniej 6 miesięcy w momencie przekraczania granicy, z 1 pustą stroną (miejsce na wbicie wizy). Na lotnisku konieczne jest wykupienie wizy turystycznej (cena to ok. 500 000 IDR, ok. 150zł w przeliczeniu)
Aktualne informacje znajdziesz na stronie

                                                                                             

                                                                                                SZCZEPIENIA

Wymagane jest szczepienie na Covid. Z dobrych wieści: został zniesiony obowiązek kwarantanny!
Nie jest też wymagany test PCR dla osób zaszczepionych (stan na dzień 10.06.2022), śledź na bieżąco rozporządzenia wydawane przez WHO)

OPIEKA MEDYCZNA

Każdy z uczestników zobowiązany jest wykupić ubezpieczenie na wypadek choroby, konieczności skorzystania z opieki medycznej, w tym z pobytu w szpitalu. Możemy polecić osobę, która się tym zajmuje.

WAŻNE! UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

We własnym interesie, przed rozpoczęciem podróży, każdy turysta powinien się ubezpieczyć ze względu na wysokie koszty usług medycznych w prywatnych szpitalach i klinikach. Niektóre polskie agencje ubezpieczeniowe wydają polisę, która w razie choroby obejmuje jedynie pokrywanie rachunków za usługi medyczne po powrocie do kraju, tymczasem indonezyjskie placówki medyczne wymagają natychmiastowego pokrycia kosztów leczenia. Stanowczo zaleca się dokonywanie ubezpieczeń w firmach, które mają własnych wiarygodnych przedstawicieli na terenie Indonezji i na bieżąco opłacają świadczone usługi medyczne. Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia pokrywającego koszty transportu/ewakuacji medycznej w przypadku skomplikowanych urazów lub chorób.

 

Imie i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Dodatkowe informacje / pytania