PODRÓŻ Z JOGĄ NA WYSPĘ BALI, 2023

Szczegółowe informacje
Data: 29.04 - 6.05.2023 Czas trwania: 8dni (sob-sob) Cena: od 1090 USD Ilość osób: 20 Zapisz się
Program zajęć

W programie zajęć jogowych
– codziennie poranna praktyka ahtangi w stylu mysore/seria prowadzona – w zależności od dnia i od grupy zaawansowania (w razie potrzeby podział na grupy w zależności od poziomu zaawansowania)
-3 razy (w dni bez wycieczek, bliżej terminu podamy dokładny plan) popołudniowe warszaty tematyczne z techniki  asan
-medytacja wieczorna w pozostałe dni (dni wycieczkowe)

WARSZTATY ODPOWIEDNIE RÓWNIEŻ DLA OSÓB POCZĄTKUJCYCH!

SZCZEGÓŁOWY PLAN otrzymasz po zapisaniu się drogą mailową

PROWADZĄCA – MONIKA BALICKA
Właścicielka szkoły Yoga Loft. Z zawodu ekonomistka, z zamiłowania nauczyciel jogi.
Nauczyciel jogi w nurcie Vinyasa, prowadzi zajęcia inspirowane stylem Vinyasa Krama Yoga i Ashtanga Vinyasa Yoga, które łączy koncentracja na oddechu.
Posiada certyfikat ukończenia treningu dla nauczycieli prowadzonego przez Manju Pattabhiego Joisa: “The Primary Series” (1 seria ashtangi wg tradycji Sri K. Pattabhiego Jois’a).
Ukończyła również kurs nauczycielski z metody ashtangi u Beaty Darowskiej (kurs certyfikowany przez Johna Scotta).
Nieustannie dokształca się na warsztatach w stylu ashtanga (John Scott, Manju Jois, Basia Lipska, Mark Roberds, David Keil, Dany Sa, Laruga Glaser). Vinyasa Krama Yogi oraz medytacji uczyła się u Macieja Wieloboba, specjalisty terapii jogą, medytacji i psychologii jogi.

Kochani!!! Od dawna moim marzeniem było zorganizowanie warsztatów jogowych na wyspie Bali. Wprowadzam projekt w życie! Z ogromną radością zapraszam na wyjazd z dynamiczną ashtangą na rajską wyspę, zarówno osoby zaawansowane jak i zupełnie początkujące, zajęcia będą prowadzone w grupach w zależności od poziomu zaawansowania
Monika Balicka

Termin:  29.04-06.05.2023, sobota-sobota

zakwaterowanie, godz 14:00

wykwaterowanie, godz. 11:00

Miejsce: BALI Ubud
Warsztaty trwają 8 dni (7 noclegów) ale zachęcam by przedłużyć sobie wyjazd o tydzień i zwiedzić największe atrakcje wyspy, lub popłynąć na urokliwą wyspę Gili, położoną blisko Bali.

Lokalizacja

– blisko atrakcji, które oferuje miasto Ubud (które jest również najlepszą bazą wyjazdową do wycieczek po całej wyspie)

CENA

1090 USD (dolar amerykański) – przy rezerwacji miejsca do 20.10.2022

1180 USD – przy rezerwacji miejsca po 20.10.2022 (do 15.12.2022)

1250 USD – przy rezerwacji miejsca po 15.12.2022

Wymagana  jest wpłata rezerwacyjna w wys. 400USD, dane do przelewu otrzymasz po złożeniu zapisu (wpłata jest zwrotna przy rezygnacji do 30.12.2022, przy rezygnacji po tym terminie ponosisz koszty rezygnacji w wys. 100% wpłaconej kwoty – nie dotyczy to sytuacji, w której nie będzie można podróżować ze względu na wstrzymane loty z powodów epidemiologicznych – jeśli zaistnieje taka sytuacja, zaproponujemy nowy termin warsztatów, a zaliczka w pełnej kwocie zostanie przeniesiona na nowy termin)

Plan kolejnych wpłat otrzymasz po zapisaniu się. Pełną kwotę należy wpłacić  do 30.12.2022

W cenie:
– 7 noclegów w przepięknie położonej villi w stylu balijskim, w pokojach – 2-osobowych z łazienkami (jest 1 przestronny pokój 4 osobowy idealny dla grupy znajomych/rodziny), w łazienkach zapewnione podstawowe kosmetyki: szampon, naturalne mydło
– 2 wegetariańskie posiłki (śniadanie i kolacja), przygotowane z produktów pochodzących z lokalnych organicznych upraw
– przez cały dzień dostęp do filtrowanej wody pitnej, herbaty i balijskiej kawy
– codziennie zajęcia ashtanga jogi z podziałem na grupy zaawansowania
-mamy do dyspozycji przestronną salę z przepięknym widokiem na ogród, wyposażoną w maty do jogi, i wszelkie inne pomoce (klocki, wałki, paski, poduszki do medytacji)
– dostęp do basenu
– wspólne wycieczki:

  1. trekking na wulkan Batur, relaks w gorących źródłach w drodze powrotnej (wyjście około 2 w nocy, by dotrzeć na szczyt o wschodzie słońca)
    Dlaczego warto wstać w nocy?
    Bo jest szansa by doświadczyć jednego z najpiękniejszych widoków na wyspie.
    Z zewnętrznej krawędzi kaldery wulkanu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na cały okoliczny krajobraz: maleńkie wioski przytulone jedna do drugiej, wspaniałe jezioro, malownicze tarasy ryżowe, nieprzebraną gęstwinę prawdziwej indonezyjskiej dżungli, bezkres Oceanu Indyjskiego, słowem: to wszystko, co sprawia, że Bali nazywana jest rajem na Ziemi
  2. Szczegóły odnośnie drugiej wycieczki podamy bliżej terminu

Cena nie obejmuje:
– podróży (bilet lotniczy to koszt około 2500-3000zł)
– transportu z lotniska (pomagamy w zorganizowaniu, koszt to około 30USD od osoby)
– ubezpieczenia
– ew. kosztów dodatkowych wycieczek (warto zobaczyć miejsca w pobliżu, czyli wodospad Tegenungan, tarasy ryżowe Tegalalang, Monkey Forest – wszystkie te miejsca to niezapomniane, wyjątkowe przeżycia, koszt wstępu jest niewielki – do Monkey Forest około 6 USD od osoby, i jest oddalony kilka km od naszego zakwaterowania

UBEZPIECZENIE

Jeśli obawiasz się, że nieprzewidziana sytuacja osobista uniemożliwi Tobie wzięcie udziału w opłaconym wpłatą rezerwacyjną warsztacie, rozważ odpowiednią opcję  ubezpieczenia podróżnego. Jest to niewielki koszt w porównaniu do spokoju ducha, który zyskasz. Ubezpieczenie może dotyczyć zarówno wpłaty rezerwacyjnej, jak i kosztu biletu lotniczego.
Możemy zaproponować zaprzyjaźnioną agencję ubezpieczeniową.
Pamiętaj, że w przypadku niektórych firm ubezpieczeniowych wykupienie polisy musi mieć miejsce w ciągu kilku dni od kupienia biletu lotniczego lub zapłaty za podróż, lub uiszczenia opłaty rezerwacyjnej.

UWAGA!!! Jeśli ze względów epidemiologicznych, nie będzie możliwości podróżowania, przeniesiemy termin warsztatów, wpłaty zostaną przeniesione na poczet nowego terminu, który będzie możliwy do zrealizowania! (Ubezpieczenie zazwyczaj nie obejmuje tego typu sytuacji ale sprawdź różne opcje u ubezpieczyciela). Jeśli będzie możliwość podróżowania, a z jakichkolwiek innych względów zrezygnujesz, ponosisz koszty w wys. 100% wpłaconej kwoty.

ODWOŁANIE WARSZTATÓW PRZEZ ORGANIZATORÓW

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku nieprzewidzianej choroby prowadzących
W takiej sytuacji, jeśli będzie to możliwe, zaproponujemy przełożenie warsztatu na nowy termin. Jeśli nie będziesz mógł lub mogła wziąć udziału w warsztacie w nowym terminie, otrzymasz zwrot wszystkich wpłaconych pieniędzy. W żadnym z obu przypadków nie będziemy w stanie zwrócić Ci kosztów biletów lotniczych i innych kosztów podróży, które nie są wliczane w cenę warsztatu
Nie możemy też zagwarantować zwrotu kwoty wpłaconej za warsztat w mało prawdopodobnych przypadkach katastrofy naturalnej, wojny czy innych sytuacji będących poza naszą kontrolą. Aby uniknąć ryzyka utraty pieniędzy, sugerujemy wykupienie ubezpieczenia

WIZA/PASZPORT

Polscy turyści mogą wjeżdżać do Indonezji bez wiz
Wjazd bezwizowy obejmuje okres 30 dni i nie podlega przedłużeniu
Przy dłuższych pobytach lub innych celach wyjazdu oraz w przypadku posiadania paszportu tymczasowego o wizę należy aplikować w Ambasadzie Indonezji w Warszawie
Przy wjeździe do Indonezji paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy
Na żądanie władz imigracyjnych należy okazać bilet powrotny lub bilet na dalszą podróż

SZCZEPIENIA
Jest wymagane pełne szczepienie na Covid (ze względu na sytuację epidemiologiczną, śledź na bieżąco rozporządzenia wydawane przez WHO)

OPIEKA MEDYCZNA

Każdy z uczestników zobowiązany jest wykupić ubezpieczenie na wypadek choroby, konieczności skorzystania z opieki medycznej, w tym z pobytu w szpitalu
Możemy polecić osobę, która się tym zajmuje

Ubezpieczenie zdrowotne

We własnym interesie, przed rozpoczęciem podróży, każdy turysta powinien się ubezpieczyć ze względu na wysokie koszty usług medycznych w prywatnych szpitalach i klinikach. Niektóre polskie agencje ubezpieczeniowe wydają polisę, która w razie choroby obejmuje jedynie pokrywanie rachunków za usługi medyczne po powrocie do kraju, tymczasem indonezyjskie placówki medyczne wymagają natychmiastowego pokrycia kosztów leczenia. Stanowczo zaleca się dokonywanie ubezpieczeń w firmach, które mają własnych wiarygodnych przedstawicieli na terenie Indonezji i na bieżąco opłacają świadczone usługi medyczne. Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia pokrywającego koszty transportu/ewakuacji medycznej w przypadku skomplikowanych urazów lub chorób.

 

Imie i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Dodatkowe informacje / pytania