RELAKSACYJNA NIEDZIELA Z BEATĄ

Szczegółowe informacje
Data: 16.04 - 16.04.2023 Czas trwania: 1 dzień Cena: 80zł Ilość osób: 12 Zapisz się
Wpłata rezerwacyjna
Nazwa: YOGA LOFT Numer konta: 07 1160 2202 0000 0004 5782 8553 Tytułem: IMIĘ I NAZWISKO, NAZWA EVENTU
Program zajęć

JOGA, PRANAJAMA, MEDYTACJA
Gdzieś pomiędzy energetyzującą, dynamiczną praktyką a dłuższym zatrzymaniem i pasywnym rozciąganiem lokuje się to, co w Jodze kocham najbardziej- spokojny ruch w rytmie oddechu.
W kwietniowe, niedzielne popołudnie wprowadzimy ciało łagodnie w slow Vinyasę, która płynnie poprowadzi nas do zatrzymania, skierowania uwagi do wewnątrz, by w wygodnej pozycji wykonać pranajamy- ćwiczenia oddechowe i krótką medytację. Naszą praktykę zakończy dłuższa, prowadzona relaksacja, w której ciało ma szansę uruchomić własne sposoby oczyszczania i uzdrawiania, ma możliwość powrócić do pełnej harmonii. Wspólną intencją będzie zacząć nowy tydzień z energią, siłą i spokojem.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu: Relaksacyjna niedziela z Beatą.
DATA: niedziela 16.04, godz. 17:00-19:00

ZAPISY: [email protected]
CENA: 80zł
Warunkiem rezerwacji miejsca jest mailowe zgłoszenie uczestnictwa oraz opłacenie zajęć przelewem na konto szkoły
Yoga Loft.

BEATA ZIEMOWSKA: “Praktyka Jogi towarzyszy mi od kilkunastu lat. To droga, która uczy cierpliwości i akceptacji. Kiedy odpuszczamy walkę, oczekiwania, odnajdujemy radość i pokój – w ruchu i zatrzymaniu, w oddechu, który stopniowo prowadzi do mądrości ukrytej w ciele. Kurs nauczycielski odbyłam w Stowarzyszeniu Jogi Akademickiej u prof. Janusza Szopy, nauczycielski Ashtanga Jogi u Manju Pattahbi Joisa. Jestem wdzięczna za możliwość uczestniczenia w warsztatach z wieloma wspaniałymi nauczycielami a w ciągłym procesie nauki inspiruje mnie postać Vandy Scaravelli. Zajęcia, które prowadzę, to regeneracyjna praktyka uwalniania napięć i przywracania swobodnego przepływu energii w ciele. W zależności od aktualnej fazy Księżyca zawiera wzmacniający, spokojny ruch w rytmie oddechu lub rozluźnianie z wykorzystaniem ciężaru ciała i grawitacji w pozycjach Yin, ćwiczenia taoistyczne, oddechowe i medytację. To żywa, holistyczna praktyka, która może być dopasowana do pojawiających się potrzeb uczestników.”

Imie i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Dodatkowe informacje / pytania