WARSZTATY Z HIRO LANDAZURI

Szczegółowe informacje
Data: 11.02 - 13.02.2022 Czas trwania: 3dni Cena: od 280zł Ilość osób: 35 Zapisz się
Wpłata rezerwacyjna
Nazwa: YOGA LOFT Numer konta: 07 1160 2202 0000 0004 5782 8553 Tytułem: IMIĘ I NAZWISKO, NAZWA EVENTU
Program zajęć

BLOK 1, Piątek, godz.  17:00 – 20:00:  Phoenix flow, functional master class, lekcja funkcjonalna: flow, mobilność i siła
BLOK 2, Sobota, godz.  9:00-12:00: Smarter Shoulders & Backbends/Barki i wygięcia do tyłu
BLOK 3, Sobota, godz. 13:00 – 16:00: School of Arm Balances/ Nauka balansowania
BLOK 4, Niedziela, godz. 9:00 -12:00: Smarter Hips/ Inteligente biodra
BLOK 5, Niedziela, godz.  13:00 – 16:00: Intelligent Inversions/ Pozycje odwrócone

HIRO LANDAZURI. Od najmłodych lat marzeniem Hiro było uzdrawianie ludzi, dlatego wybrał i ukończył studia medyczne. Zdał sobie jednak sprawę, że więcej radości przynosi mu pomaganie innym poprzez nauczanie inteligentnego ruchu na zajęciach jogi. Zrezygnował z zawodu lekarza kiedy zrozumiał, że joga to jego prawdziwe powołanie. Naucza od 2007 roku, prowadząc warsztaty na całym świecie. Stworzył własny program “Body Smart Yoga” na bazie wiedzy, którą zdobył podczas studiów medycznych. Jego misją jest edukowanie ludzi w jaki sposób pracować z ciałem tak, by uchronić sie od kontuzji, a rownocześnie rozwijać się i wykraczać poza granice mentalne, które nas ograniczają. Jego program bazuje na rozwijaniu funkcjonalnej siły, elastyczności i emocjonalnej inteligencji. Zachęca innych do rozwijania świadomości, zarówno na poziomie ciała jak i umysłu. Więcej o Hiro na jego stronie actionhiro.com

Kochani, wspólnie z zaprzyjaźnioną poznańską szkołą jogi – Domem Kultury Jogi, pragniemy Was zaprosić na warsztaty jogi z wyjątkowym nauczycielem Hiro Landazuri. Termin: 11-13.02.2022.

W programie warsztatów 5 bloków tematycznych. Zachęcamy by wziąć udział w całości ale jeśli program wydaje się zbyt intensywny dla Ciebie, możesz wziąć udział w każdym z bloków z osobna. Warsztaty są ułożone w taki sposób, by mogły skorzystać osoby na każdym poziomie zaawansowania.

TERMIN: 11-13.02.2022 (PIĄTEK-NIEDZIELA)

MIEJSCE: Dom Kultury Jogi, ul Nowowiejskiego 3, 61-731  Poznań

CENA
CENA ZA CAŁOŚĆ/razem 5 bloków
Earlybird: 1050zł (rezerwacja miejsca do 15.01.2022) / Cena regularna: 1260zł (po 15.01)

CENA ZA 1 BLOK TEMATYCZNY (możesz wybrać dowolną ilośc bloków)
Earlybird: 280zł (rezerwacja do 15.01.2022) / Cena regularna: 320 zł  (po 15.01)
* warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata pełnej kwoty przelewem lub gotówką w recepcji szkoły Yoga Loft, napisz do nas przed dokonaniem wpłaty, jeśli chcesz otrzymać fakturę.

ZAPISY: [email protected]

Phoenix flow: Będziemy odkrywać niekończące się możliwości naszego ciała i umysłu, przekraczając własne granice. Na zajęciach doświadczysz płynności vinyasy, pracując równocześnie nad mobilnością i siłą, a wszystko przy wykorzystaniu funkcjonalnego ruchu, który gwarantuje bezpieczeństwo praktyki, chroniąc przed kontuzjami.
Smarter Shoulders & Backbends: Poznasz fizjonomię obręczy barkowej i zrozumiesz w jaki sposób ma ona wpływ na wygięcia do tyłu. Będziemy zarówno otwierać, jak i wzmacniać barki co ułatwi wygięcia do tyłu. Zajmiemy się najczęściej spotykanymi mitami dotyczącymi rotacji barków. Skupimy się na tym, jak angażować mięśnie by nie przeciążać stawów i rozwinąć siłę oraz mobilność co uczyni Twoją praktykę w pełni bezpieczną dla ciała.
School of Arm Balances: Balanse wprowadzają do praktyki dużo radości. Poznasz narzędzia potrzebne do zbudowania siły, która doda lekkości poprzez wykorzystanie funkcjonalnego ruchu. 
Smarter Hips: Hiro zaprasza na zajęcia oparte na jego autorskim programie pracy z biodrami, które są niezmiernie ważną częścią ciała, wpływającą na nasze plecy oraz kolana. Po części rozgrzewkowej, przejdziemy do płynnej praktyki asan angażujących obszar bioder.
Intelligent Inversions: Zgłębimy temat anatomii pozycji odwróconych. Poznacie sekretne wskazówki Hiro, które pomogą rozwinąć zdrowy i funkcjonalny ruch.

 

 

Imie i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Dodatkowe informacje / pytania