ZAPISY NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA – OD 26.10.2020

Kochani! Działamy dalej! Od lat szkoła funkcjonuje w klimacie rodzinnym, zapewniając kameralność i małe grupy na zajęciach (maksymalnie 10 osób). Od 26.10 wprowadzamy zapisy na wszystkie zajęcia. By zarezerwować miejsce napisz na [email protected] Na zajęcia ranne zapisy będą przyjmowane do godz. 20:00 poprzedzającego dnia, na wieczorne do godz. 14:00 w dniu, w którym odbywają się zajęcia. Zajęcia odbędą się jeśli zbiorą się minimum 3 osoby. W przypadku odwołania zajęć, otrzymasz info drogą mailową. Wymogiem jest posiadanie własnej maty, której nie możemy przechowywać w szkole. Rezygnujemy też z korzystania z pomocy (wałki, klocki, paski).

Zapisy obowiązują również na zajęcia on-line. Będziemy aktualizować grafik na bieżąco w zależności od Waszych potrzeb. Sprawdź zawsze zakładkę Grafik zanim przyjedziesz na zajęcia.
Pragniemy równocześnie poinformować, w związku z szumem informacyjnym, że nie ma zakazu prowadzenia zajęć /kursów jogi. Zakaz dotyczy siłowni i klubów fitness, które prowadzą działalność pod innym kodem PKD. Równocześnie trzymamy kciuki by również klubom fitness przywrócono prawo do prowadzenia działalności, z przekonaniem, że miejsca te, zarówno jak szkoły jogi przyczyniają się do lepszego radzenia sobie ze stresem, i wspomagania odporności. Jeśli macie pytania, wątpliwości, piszcie na [email protected]