Izery / Ashtanga / Oddech – koniec lata w Dzikich Różach

Szczegółowe informacje
Data: 26.08 - 31.08.2024 Czas trwania: 6 dni Cena: od 2250 Ilość osób: 12 Zapisz się
Wpłata rezerwacyjna
Nazwa: YOGA LOFT Numer konta: 07 1160 2202 0000 0004 5782 8553 Tytułem: IMIĘ I NAZWISKO, NAZWA EVENTU
Program zajęć
  • codzienna poranna praktyka ashtanga vinyasa jogi, z podziałem na dwie grupy zaawansowania (początkujący oraz praktykujący w stylu mysore)
  • codzienne zajęcia oddechowe poświęcone pranajamie i treningowi oddechowemu
  • 3 popołudniowe warsztaty poświęcone aspektom technicznym ashtangi

Alicja Rozwadowska: “Yoga Loft stał się moim miejscem w 2019 roku, w czasie gdy kończyłam kurs nauczycielski. Prowadzę tu regularne zajęcia grupowe, indywidualne i warsztaty. Ze wszystkich zajęć, na które Was zapraszam, najbardziej lubię te poranne o 6:15 — choć ciało jest rano sztywniejsze, umysł dość łatwo poddaje się praktyce, a koncentracja i wyciszenie udziela się całej grupie. Ashtanga vinyasa joga jest piękną praktyką indywidualną, która sprzyja budowaniu uważności i pogłębianiu świadomości. Jej fizyczny wymiar jest punktem wyjścia do tego, co dzieje się w nas na innych płaszczyznach. Każdego dnia przekonuję się, że podstawą praktyki ashtangi jest systematyczność, cierpliwość i spokój, a jej dynamiczny charakter uziemia i uskrzydla jednocześnie”.

Kochani! Na zakończenie wakacji, w terminie od 26 do 31 sierpnia, zapraszamy Was w wyjątkowe miejsce, które skradło nasze serca od pierwszej wizyty: Dzikie Róże w Janicach, w Pogórzu Izerskim.

termin: 26-31.08.2024

Dzikie Róże

Miejsce położone jest w Pogórzu Izerskim, kwadrans od Świeradowa Zdroju. Ciepła i jasna shala Dzikich Róż pozwoli nam zatopić się z uważnoscią w codzienną praktykę ashtangi i zajęcia oddechowe, a przepiękna okolica i bliskość gór Izerskich zadba o nas pomiędzy zajęciami 🌸
Warsztaty poprowadzi Alicja Rozwadowska.

Program wyjazdu

W programie sześciodniowego wyjazdu:
— codzienna poranna ashtanga vinyasa Yoga, z podziałem na dwie grupy zaawansowania (początkujący oraz praktykujący w stylu mysore)
— codzienne zajęcia oddechowe poświęcone pranajamie i treningowi oddechowemu
— 3 popołudniowe warsztaty poświęcone aspektom technicznym ashtangi

Dzikie Róże pomieszczą kameralną grupę – to szczególnie ważne, jeśli zależy Ci na indywidualnym podejściu.

Gospodarze

Dzikie Róże prowadzą Magda i Rafał, z pieczołowitością dbając o każdy szczegół: „Cicha, malutka, tonąca w zieleni wioska, a w niej stary dom, którego udokumentowane początki sięgają 1540 roku. Odrestaurowaliśmy go z pieczołowitością, dbając o zachowanie każdego detalu. Wnętrza wyposażyliśmy w oryginalne dolnośląskie meble i sprzęty gospodarstwa wiejskiego. Najstarsze z nich pochodzą z połowy XVIII wieku. Oryginalne są wszystkie drzwi i klamki, a podłogi i sufity wykonane są z wiekowych desek. Nawet prysznice mają około 100 lat. Tutaj każdy przedmiot ma swoją historię. Chcielibyśmy, aby nasi goście poczuli się jak przeniesieni do czasów, kiedy czas płynął wolniej, a jedzenie nie było skażone chemią”.

Gospodarze dbają o lokalne produkty i pyszną wegetariańską kuchnię — warzywa i owoce z własnego ogródka, własne przetwory, własnej roboty chleby na zakwasie od Dorotki, sery i jajka od Pani Basi, miód od sąsiada…

Więcej o Dzikich Różach i historii tego miejsca przeczytacie tutaj: www.dzikieroze.pl

Szczegóły:

Miejsce: Dzikie Róże, Janice 34
Termin: 26.08-31.08 (poniedziałek-sobota)
Zapisy: [email protected]
Koszt:
2250zł (cena early bird do 30 maja 2024)
2390zł (cena regularna)

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata rezerwacyjna w wysokości 750zl płatna na konto szkoły Yoga Loft w ciągu 2 tygodni od zapisu mailowego.

Cena zawiera:

— 5 noclegów w Dzikich Różach (pokoje 2/3 lub 4 osobowe z łazienką. Pobyt zaczynamy w poniedziałek po południu, kończymy w sobotę koło południa)
— 3 wegetariańskie/wegańskie posiłki dziennie
— codzienne zajęcia ashtangi, pranajamy i treningu oddechowego, popołudniowe warsztaty poświęcone aspektom technicznym praktyki

W razie pytań — piszcie do nas na [email protected] 🙂
Do zobaczenia 🧡

Imie i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Dodatkowe informacje / pytania