JOGA W CIĄŻY

Już od 29 września zapraszamy na regularne zajęcia jogi w ciąży, które będą odbywały się w każdy piątek o godzinie 17:00-18:30. Poprowadzi Was Marcelina Kochana, instruktorka jogi okołoporodowej, magister położnictwa z 10-letnim stażem, mama małego Leona 🧡

Cena: 50zł jednorazowo lub 160zł w karnecie na 4 wejścia
Zapisy/pytania: [email protected]
Miejsce: Yoga Loft Poznań, ul. Gajowa 8/1
www.yogaloft.pl

WAŻNE!
Przed pierwszymi zajęciami prosimy o dostarczenie zaświadczenia od lekarza prowadzącego o braku przeciwwskazań do ćwiczeń.
Do kursu można przystąpić od drugiego trymestru.

Marcelina o sobie:

Mgr Położnictwa z 10-letnim stażem i z szerokim doświadczeniem na sali porodowej oraz poporodowej w Irlandii. Pracowałam na oddziałach dla kobiet w ciąży wysokiego ryzyka oraz jako położna środowiskowa. Moja rola opiekuna klinicznego na uniwersytecie w Dublinie otworzyła mi drogę do świata akademickiego. Moje naukowe zainteresowania to: połóg, joga w ciąży, karmienie piersią, edukacja okołoporodowa oraz nauka w warunkach symulacji medycznej.

Instruktorka jogi okołoporodowej. Moja personalna praktyka jogi dała mi przyzwolenie na odczuwanie wszystkich emocji, wzmocniła moje ciało i nauczyła akceptować oraz doceniać, oddychać i żyć pełnym sercem, tu i teraz. Zawodowo, jest to narzędzie, które służy kobietom słuchać ich własnego ciała a zarazem pomaga uwierzyć w ich siłę i moc.

Założycielka Kochana Yoga — prowadzę praktykę jogi oraz edukację okołoporodową dla wszystkich, w tym dla kobiet w ciąży i kobiet w połogu z maluszkami.

Prywatnie mama wspaniałego synka, Leo 🙂

Do zobaczenia na macie! 🩵