Marta

Marta Kaczmarek-Ryś: „Kim jestem? Szukając odpowiedzi na to pytanie zdałam sobie sprawę, że ważniejsze jest dla
mnie kim chcę być. A joga jest pięknym narzędziem — moją podróżą, która pozwoliła mi się zmieniać, zauważać piękno i dobro wcześniej niedostrzegalne, odczuwać radość i wdzięczność, uczy mnie pokory, ale jednocześnie pokazuje, że mogę tak wiele!
Na swoje pierwsze jogowe zajęcia trafiłam będąc już po 40-tce. Była to ashtanga z Moniką Balicką w szkole Yoga Loft. Zanim jednak praktyka stała się regularna przeszłam długą drogę z przeszkodami: początkowo wymówki związane z brakiem czasu i opór głowy wynikający z oporu spiętego, zastałego ciała (tak, mnie też wszystko bolało…mięśnie, nadgarstki, kostki przy każdym kontakcie z twardą matą, mój oddech był płytki, wstrzymywany i nieświadomy a praktyka przypominała walkę o życie).
Bardzo szybko stało się dla mnie jasne jak bardzo potrzebuję jogi w moim życiu i że jest dla mnie jak latarnia w mroku, jak ogromny skarb! I naturalnym stało się dla mnie, że chcę się nim podzielić. Ukończyłam kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Yogi 200h TTC u Beaty Darowskiej i rozpoczęłam przygodę jako nauczyciel. Dołączając do zespołu Yoga Loft czuję ogromną radość, bo to moja Szkoła”!


prowadzone zajęcia: ashtanga mysore


grafik zajęć