 
					Poszerzamy grafik o zajęcia, które dbają o Wasz spokój ducha, wyciszenie i relaks, dlatego tej jesieni do naszego grafiku na stałe zawitają spotkania medytacyjne prowadzone przez Justynę Liberską.
🧘🏽♀️ Zajęcia będą odbywać w każdą ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 17:30. Pierwsze spotkanie w niedzielę 30 listopada.
KIlka słów od Justyny:
Serdecznie zapraszam Cię na zajęcia medytacyjne inspirowane głównie Jogą Kundalini, wielowymiarową praktyką, która łączy m.in. pracę z oddechem, ruchem, dźwiękiem, uważnością, wizualizacją oraz refleksją. Regularna praktyka medytacyjna prowadzi do opanowania poruszeń umysłu i widzenia bardziej klarownie, lepszego rozumienia siebie, uwolnienia naturalnej energii życiowej oraz poczucia harmonii w ciele, umyśle i wnętrzu. Będziemy spotykać się raz w miesiącu w kierunku budowania nawyku regularnej, codziennej, własnej praktyki medytacyjnej. Nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia, wystarczy otwartość i wygodny strój.
…medytacja nie jest ucieczką od świata. to sposób by wejść głębiej w siebie i odkryć kim naprawdę jesteś… Y.B.
Serdecznie zapraszam
Justyna Liberska
_____
Każde spotkanie będzie składało się z następujących elementów:
– zasadzenia intencji, odnalezienia motywacji do praktyki, refleksji
– rozgrzewki która przygotuje ciało do medytacji
– doświadczenia prowadzonej medytacji
– integracji i relaksacji
Dlaczego warto?
– zrelaksujesz ciało i układ nerwowy,
– wesprzesz funkcje poznawcze; w kierunku skupienia i koncentracji
– odbudujesz spokój i klarowność w codziennym życiu.
_____
Termin: 30.11.2025, 17:30-18:45
Miejsce: Yoga Loft Poznań, ul. Gajowa 8/1
Wejście w ramach karnetu do szkoły Yoga Loft lub 60zł jednorazowo.
Zapisy przyjmujemy przez strefę klienta na yogaloft.pl, najwcześniej na tydzień przed zajęciami.