WARSZTATY ASHTANGI Z BEATĄ DAROWSKĄ-nowy termin!

Szczegółowe informacje
Data: 04-07-2020 Czas trwania: 1dzień (sob) Cena: od 190zł Ilość osób: 16 Zapisz się
Wpłata rezerwacyjna
Nazwa: YOGA LOFT Numer konta: 07 1160 2202 0000 0004 5782 8553 Tytułem: IMIĘ I NAZWISKO, NAZWA EVENTU
Program zajęć

PLAN WARSZTATÓW:
sobota 4.07.2020
8:30-10:30 – praktyka indywidualna w stylu mysore (początek prowadzony)
11:00-12:30 – część teoretyczna: “Joga sutry Patanjalego”
12:45-14:45 – część praktyczna – technika asan: pozycje balansowe ashtangi

PROWADZĄCA:
BEATA DAROWSKA
Od wielu lat zainteresowana kulturą Dalekiego Wschodu. Urzeczona tradycją Indii, na przestrzeni lat odwiedza je wielokrotnie. Czerpie pełnymi garściami z bogatego dziedzictwa prastarej cywilizacji. Moment zetknięcia z Ashtanga Yogą stał się początkiem jej regularniej i długoletniej praktyki. Kurs nauczycielski ukończyła m.in. u Johna Scotta – ryt500, jednego z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych nauczycieli. Regularnie uczestniczy i asystuje w jego warsztatach, podwyższając swoje nauczycielskie kwalifikacje. Prowadzi stałe zajęcia we Wrocławiu, organizuje warsztaty w całej Polsce oraz wraz z Basią Lipską szkoli nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy jogi.

WARSZTATY ASHTANGI Z BEATĄ DAROWSKĄ, NOWY TERMIN!

Kochani!!! Ze względu na Wasze bezpieczeństwo, jesteśmy zmuszeni zmienić datę warsztatów z Beatą Darowską. Nowy termin to sobota 4 lipca 2020
Zdrowia dla Wszystkich! 

Kochani! Po raz kolejny będziemy gościć w Yoga Lofcie Beatę Darowską
Temat: “Pozycje balansowe w praktyce ashtangi” (w tym stanie na rękach)
Będzie też trochę teorii związanej z “Joga sutrami” Patanjalego, które są jednym z najbardziej znanych traktatów o jodze. Temat rozpoczęliśmy na poprzednich warsztatach.
Zaczniemy od krótkiego wprowadzenia dla osób, których nie było w listopadzie by kontynuować temat – ostatnio rozwinęła się ciekawa dyskusja :)

W części praktycznej zajmiemy się technicznymi aspektami praktyki, koncentrując się na rozwijających siłę pozycjach balansowych. Osoby zaawansowane będą miały okazję poćwiczyć stanie na rękach czy przedramionach. Osoby początkujące dowiedzą się jak pracować przy przygotować ciało do wymagających pozycji.
Zapraszamy wszystkich praktykujących regularnie ashtangę, tempo warsztatów będzie dopasowane do możliwości osób na każdym poziomie zaawansowania.

MIEJSCE: Yoga Loft Poznań, ul. Gajowa 8/1

CENA: 190zł przy rezerwacji miejsca do 20.06.2020/250zł po tym terminie (liczy się termin wpłaty zaliczki)
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata rezerwacyjna w wys. 90zł (przy wczesnej rezerwacji miejsca lub 150zł (przy rezerwacji miejsca po 20.06) 

Imie i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Dodatkowe informacje / pytania