Podróż z ashtangą na wyspę Bali: wrzesień 2024

Szczegółowe informacje
Data: 31.08 - 7.09.2024 Czas trwania: 8 dni (sobota-sobota) Cena: od 1190usd Ilość osób: 16 Zapisz się
Program zajęć
PROGRAM ZAJĘĆ
W programie zajęć jogowych poranna praktyka ahtangi w stylu mysore (w razie potrzeby podział na grupy w zależności od poziomu zaawansowania) pod okiem Moniki Balickiej oraz popołudniowe zajęcia z techniki asan i wieczorna medytacja.
WARSZTATY ODPOWIEDNIE RÓWNIEŻ DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH!
PROWADZĄCA – MONIKA BALICKA
Właścicielka szkoły Yoga Loft. Z zawodu ekonomistka, z zamiłowania nauczyciel jogi.
Nauczyciel jogi w nurcie Vinyasa, prowadzi zajęcia inspirowane stylem Vinyasa Krama Yoga i Ashtanga Vinyasa Yoga, które łączy koncentracja na oddechu.
Posiada certyfikat ukończenia treningu dla nauczycieli prowadzonego przez Manju Pattabhiego Joisa: “The Primary Series” (1 seria ashtangi wg tradycji Sri K. Pattabhiego Jois’a).
Ukończyła  kurs nauczycielski 200h z metody ashtangi u Beaty Darowskiej (kurs certyfikowany przez Johna Scotta) oraz kurs 2 serii ashtangi (300h) u Mateusza Dekera. Oba kursy są akredytowane przez organizację Yoga Alliance.
Nieustannie dokształca się na warsztatach w stylu ashtanga (John Scott, Manju Jois, Basia Lipska, Mark Roberds, David Keil, Dany Sa, Laruga Glaser). Vinyasa Krama Yogi oraz medytacji uczyła się u Macieja Wieloboba, specjalisty terapii jogą, medytacji i psychologii jogi.
W cenie:
– 7 noclegów (sobota-sobota, check in od godz. 14:00, check out do godz. 12:00) w przepięknie położonej villi w stylu balijskim, w pokojach 2 i 4- osobowych, w łazienkach zapewnione podstawowe kosmetyki: szampon, naturalne mydło. Pokoje są rozdzielane wg kolejności wpłaty zaliczki.
– transport z lotniska do Ubud i z Ubud na lotnisko (mamy zapewnione w cenie 4 transporty, dla 4 osób każdy. Transport jest zapewniony w dniu rozpoczecia i zakończenia warsztatów (przyjazd 31.07, wyjazd 07.09).
– 2 wegetariańskie posiłki (śniadanie i kolacja), przygotowane z produktów pochodzących z lokalnych organicznych upraw
– przez cały dzień dostęp do filtrowanej wody pitnej, herbaty i balijskiej kawy
– codziennie zajęcia ashtanga jogi: od niedzieli do soboty zajęcia ranne (w razie potrzeby z podziałem na grupy zaawansowania), 3 razy zajęcia popołudniowe z techniki asan – w dni bez wycieczek,  1 raz wieczorna medytacja
-mamy do dyspozycji przestronny taras z przepięknym widokiem na ogród, wyposażony w maty do jogi, i wszelkie inne pomoce (klocki, wałki, paski, poduszki do medytacji), polecamy jednak by wziąć własną matę do jogi
– dostęp do basenu
– 2 wspólne wycieczki:
1. Świątynia Tirta Empul
Nazwa tej świątyni w tutejszym języku oznacza „święte źródło”. Nazwa ta nie jest przypadkowa ponieważ sama świątynia składa się z kompleksu źródełek, z których wypływa święta woda.
Każde ze źródeł ma swoją funkcję. Mają służyć człowiekowi w dostatnim i szczęśliwym życiu
2. Do wyboru (możemy zdecydować na miejscu: Świątynia Gunung Kawi/Wodospady Tegenungen lub wyjście na Kecak Fire&Trance Dance.

termin: 31.08-07.09.2024 (sobota-sobota)

PODRÓŻ Z ASHTANGA YOGĄ NA WYSPĘ BALI
We wrześniu 2024 wracamy do pięknej will Gaia na Bali 😍. Z ogromną radością zapraszam na wyjazd z dynamiczną ashtangą na rajską wyspę, zarówno osoby zaawansowane jak i zupełnie początkujące, zajęcia będą prowadzone w grupach w zależności od poziomu zaawansowania.
Będziemy mieszkać w przepięknej Villli Gaia w Ubud, które jest mekką jogową wysy Bali. Cała przetrzeń będzie zarezerwowana wyłącznie dla nas, z sali do jogi rozpościera się widok na egzotyczny ogród, czas wolny można spędzać przy basenie, w saunie lub rozkoszując się masażami balijskimi dostępnymi na miejscu (za dodatkową oplatą). Planujemy również wspólne wycieczki – dwie są wliczone w cenę. Miasto Ubud jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania różnych zakątków wyspy ale samo oferuje również wiele atrakcji. (małpi las, wodospady, świątynia Saraswati)
Monika Balicka
Termin: 31.08-07.09.2024 (sobota-sobota)
Miejsce: BALI Ubud
Warsztaty trwają 8 dni (7 noclegów) ale zachęcam by przedłużyć sobie wyjazd o tydzień i zwiedzić największe atrakcje wyspy, lub popłynąć na jedną z urokliwych wysp Gili, położonych blisko Bali.
Lokalizacja
– blisko atrakcji, które oferuje miasto Ubud (które jest również najlepszą bazą wyjazdową do wycieczek po całej wyspie)
CENA EARLYBIRD
1190 USD (dolar amerykański) – przy rezerwacji miejsca do 30.12.2023
CENA REGULARNA
1250 USD – przy rezerwacji miejsca po 30.12.2023
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wys. 300USD (w ciągu 2 tygodni od zapisu). Dane do przelewu otrzymasz po złożeniu zapisu.
Wpłata rezerwacyjna jest zwrotna przy rezygnacji do 15.05.2024, przy rezygnacji po tym terminie ponosisz koszty rezygnacji w wys. 100% wpłaconej zaliczki (możesz oczywiście odsprzedać swoje miejsce innej osobie, pomożemy w znalezieniu kogoś na Twoje miejsce).
Pełną kwotę należy wpłacić do 30.05.2024
Cena nie obejmuje:
– podróży (bilet lotniczy)
– ubezpieczenia (możemy polecić osobę, która się tym zajmuje)
– ew. kosztów dodatkowych wycieczek, mamy na miejscu zaprzyjaźnionego organizatora. Dla osób chętnych zaproponujemy 2 wycieczki do wyboru: piękne wodospady na północy (z kąpielą)/rafting lub jedna ze świątyń. Po zebraniu grupy będą zbierane zapisy, koszt 1 wycieczki to ok. 40usd.
UBEZPIECZENIE
Jeśli obawiasz się, że nieprzewidziana sytuacja osobista uniemożliwi Tobie wzięcie udziału w opłaconym wpłatą rezerwacyjną warsztacie, rozważ odpowiednią opcję ubezpieczenia podróżnego. Jest to niewielki koszt w porównaniu do spokoju ducha, który zyskasz. Ubezpieczenie może dotyczyć zarówno wpłaty rezerwacyjnej, jak i kosztu biletu lotniczego.
Możemy zaproponować zaprzyjaźnioną agencję ubezpieczeniową.
Pamiętaj, że w przypadku niektórych firm ubezpieczeniowych wykupienie polisy musi mieć miejsce w ciągu kilku dni od kupienia biletu lotniczego lub zapłaty za podróż, lub uiszczenia opłaty rezerwacyjnej.
ODWOŁANIE WARSZTATÓW PRZEZ ORGANIZATORÓW
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku nieprzewidzianej choroby prowadzących
W takiej sytuacji, jeśli będzie to możliwe, zaproponujemy przełożenie warsztatu na nowy termin. Jeśli nie będziesz mógł lub mogła wziąć udziału w warsztacie w nowym terminie, otrzymasz zwrot wszystkich wpłaconych pieniędzy. W żadnym z obu przypadków nie będziemy w stanie zwrócić Ci kosztów biletów lotniczych i innych kosztów podróży, które nie są wliczane w cenę warsztatu.
Nie możemy też zagwarantować zwrotu kwoty wpłaconej za warsztat w mało prawdopodobnych przypadkach katastrofy naturalnej, wojny czy innych sytuacji będących poza naszą kontrolą. Aby uniknąć ryzyka utraty pieniędzy, sugerujemy wykupienie ubezpieczenia
WIZA/PASZPORT
Uwaga! Wymagany jest paszport, ważny co najmniej 6 miesięcy w momencie przekraczania granicy, z 1 pustą stroną (miejsce na wbicie wizy). Na lotnisku konieczne jest wykupienie wizy turystycznej (cena to ok. 500 000 IDR, ok. 150zł w przeliczeniu)
OPIEKA MEDYCZNA
Każdy z uczestników zobowiązany jest wykupić ubezpieczenie na wypadek choroby, konieczności skorzystania z opieki medycznej, w tym z pobytu w szpitalu. Możemy polecić osobę, która się tym zajmuje.
Ubezpieczenie zdrowotne
We własnym interesie, przed rozpoczęciem podróży, każdy turysta powinien się ubezpieczyć ze względu na wysokie koszty usług medycznych w prywatnych szpitalach i klinikach. Niektóre polskie agencje ubezpieczeniowe wydają polisę, która w razie choroby obejmuje jedynie pokrywanie rachunków za usługi medyczne po powrocie do kraju, tymczasem indonezyjskie placówki medyczne wymagają natychmiastowego pokrycia kosztów leczenia. Stanowczo zaleca się dokonywanie ubezpieczeń w firmach, które mają własnych wiarygodnych przedstawicieli na terenie Indonezji i na bieżąco opłacają świadczone usługi medyczne. Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia pokrywającego koszty transportu/ewakuacji medycznej w przypadku skomplikowanych urazów lub chorób.

Imie i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Dodatkowe informacje / pytania